Go Dive – nurkuj razem z nami, rozwijaj własną pasję.

Nurkowanie to bez wątpienia ciekawe i atrakcyjne
Akademia Go Dive (z ang. nurkowanie/ nurkować) prowadzi specjalistyczne kursy/ naukę od podstaw, jak i warsztaty szkoleniowe dla bardziej zaawansowanych osób z tą tematyką, zaliczaną do grupy sportów wodnych/ hobby- pasji wodnych.

Czujesz w wodzie świetnie, niczym jak ryba wodna- to jest właśnie dla Ciebie

Szkoła Go Dive uczy swoich kursantów, przygotowuje swoich Klientów do zajęcia, jakim jest nurkowanie na różnych ich poziomach- chodzi o posiadane indywidualnych predyspozycji oraz umiejętności osób biorących udział w naszych szkoleniach.

Jesteś laikiem w tym, a chcesz nurkować? Nie martw się pomożemy

Nasza kadra szkoleniowa składa się z zespołu energicznych i doświadczonych, a zarażeń sympatycznych osób, osób będącymi trenerami/ instruktorami nurkowania z co najmniej kilkuletnim stażem w tej branży.

Nie masz własnego sprzętu na czas szkoleń? Nie martw się, wypożyczymy Ci na miejscu

Nasz ośrodek Go Divedysponuje dużą ilością własnego sprzętu dla osób nieobeznanych jeszcze z tą dziedziną, oraz dopiero co rozpoczynających z tym przygodę.
Nasi instruktorzy chętnie pomogą dobrać osprzęt każdej osobie, aby nie był on ani za duży, ani też za ciężki dla naszego kursanta/ kursantki. W trakcie szkoleń przyrządy szkoleniowe organizujemy/ planujemy je tak, aby tego sprzętu wystarczyło dla wszystkich chętnych.

Zainteresowany naszą propozycją?
Świetnie, przyjdź do nas lub skontaktuj się z naszą akademią oraz spróbuj razem z nami robić to, co uwielbiasz najbardziej, czyli Go Dive.
Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze lekcje.

 

Author: ryzykochania.pl