Endermologia co to za zabieg

Wiele kobiet wciąż marzy o tym, aby mieć zgrabną sylwetkę. Pragnienia te ze wszech stron są podsycane współczesnym kanonem piękna. Od samych pragnień jednak waga nie spadnie, nie nastąpi samoistna i cudowna redukcja tkanki tłuszczowej, nie zniknie także skórka pomarańczowa. Jedynie nastawienie na długofalowe działania i ogromna dawka determinacji są w stanie sprawić, iż marzenia o szczupłej sylwetce i proporcjonalnej figurze będą miały szansę się urzeczywistnić.

Korekta wyglądu – zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd

Matka natura zdecydowanie nie obdarza wszystkich sprawiedliwie. Niektórzy bez żadnego wysiłku mają idealną sylwetkę, inni natomiast muszą w jej wypracowanie włożyć sporo wysiłku. Na szczęście z pomocą w realizacji tego celu przychodzą zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Jednym z takich zabiegów, którego efekty widoczne są już po kilku seriach, jest endermologia. Co się kryje pod tą tajemniczą nazwą i czy jest to zabieg, który w pełni bezpiecznie może być stosowany u każdego?

Endermologia co to

Co to takiego jest endermologia i co sprawia, że zabiegiem tym interesuje się tak wiele osób? Czy faktycznie jest on w stanie wymodelować sylwetkę i sprawić, że zbitki tłuszczowe na udach pozostaną tylko niezbyt miłym wspomnieniem? Endermologia to masaż z wykorzystaniem podciśnienia. Jego zadaniem jest oddziaływanie na tkankę łączną. Można go stosować zarówno na twarz, jak i na ciało, trzeba jedynie pomijać piersi. Dzięki podciśnieniu przyspieszany jest metabolizm tkanki tłuszczowej.

Endermologia – na jakie efekty można liczyć?

Na zabieg ten w zdecydowanej większości przypadków decydują się osoby, które nie są zadowolone ze swojego dotychczasowego wyglądu. Pragną przede wszystkim schudnąć i pozbyć się szepcącego całe ciało cellulitu. Odpowiednio dobrana seria zabiegów jest w stanie wymodelować sylwetkę i poprawić kontury twarzy. Istotne jest to, aby sprawdzić jeszcze przed wykonaniem zabiegu, jakie są do niego przeciwwskazania, wówczas prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych będzie niewielkie.

 

Author: ryzykochania.pl