Wieczór panieński.

Pożegnanie wolności panny młodej

Obowiązkowym punktem dla większości młodych osób w okresie przygotować do ślubu jest wieczór panieński i kawalerski. Jest to ostatni moment na zabawę bez obrączki na palcu – chwila na pożegnanie się z wolnością. Sposobów na spędzenie tego wyjątkowego jest bardzo wiele i wybór zależy od preferencji panny młodej – jest to bowiem jej święto i ona musi się na nim dobrze bawić. Jeśli chodzi o samą organizację wieczoru lub całego weekendu zabawy to jest to obowiązek druhny panny młodej. To ona wspólnie z najbliższymi koleżankami przyszłej żony organizuje atrakcje, które najbardziej przypadną do gustu wszystkim zaproszonym.

Przygotowanie wieczoru panieńskiego

Większość wieczorów panieńskich odbywa się w klubach, tam uczestniczki imprezy wspólnie bawią się, tańczą i korzystają z ostatnich chwil wolności swojej przyjaciółki. Jednak nie każda z pań będzie dobrze wspominała taki wieczór, dlatego coraz popularniejsze stają się spokojne wybory – wspólne wyjazdy nad morze lub do spa. Część kobiet woli właśnie w ten sposób spędzić swój wieczór panieński, zrelaksować się i odpocząć w gronie najbliższych przyjaciółek. Planując ten wyjątkowy wieczór warto pamiętać również o tym, aby przygotować odpowiedni prezent dla przyszłej panny młodej. Warto wziąć pod uwagę zarówno charakter i oczekiwania przyszłej żony, ale również okazję, na którą dany prezent jest przygotowywany. Przykładowe prezenty to ładna bielizna idealna na noc poślubną, ale również biżuteria lub zdjęcia, które będą wspomnieniem życia przed ślubem oraz pamiątką po przyjaciółkach.

Wieczór dla panny młodej

Organizując wieczór panieński powinniśmy skupić się na potrzebach panny młodej. Wieczór ten ma być zaplanowany specjalnie dla niej, tak aby ona mogła jak najlepiej wykorzystać swój ostatni czas jako osoba niezamężna. Pamiętajmy zatem o tym, aby dopasować atrakcje do niej, a nie do potrzeb i oczekiwań uczestniczek wieczoru. To panna młoda ma być w centrum uwagi.

 

Author: ryzykochania.pl