Jak polować na promocje na Amazonie?

Kupowanie online jest często bardzo opłacalne, a zagraniczne sklepy internetowe oferują świetne okazje, dzięki którym możemy sporo oszczędzić. Jednym z najpopularniejszy sklepów zza granicy, w których robimy zakupy jest Amazon. Jak polować tam na okazje?

Brak konkretnych planów zakupowych

Amazon ma świetny system wyszukiwania produktów, który pozwoli nam na szybkie znalezienie tego, czego potrzebujemy. Nie mniej jednak, nie da się ukryć, że jest to prawdziwy raj dla osób, które nie wiedzą co konkretnie chcą kupić, a lubią polować na okazje. Miejscem, do którego powinny udać się takie osoby jest zakładka “Oferty dnia”, w której znajdziemy listę specjalnych promocji ograniczonych czasowo. To właśnie tam znajdziemy najlepsze oferty danego dnia.

Wyprzedaże

Jeśli nie chcemy spieszyć się z zakupami, warto wejść na zakładkę “Wyprzedaż”, w której znajdziemy promocje bez limitu czasowego. Zazwyczaj będą to końcówki serii albo produkty przecenione ze względu na zakończenie jakiegoś sezonu. Warto zajrzeć też do zakładki “Warehouse Deals”, gdzie również znajdziemy listę przecenionych produktów. Te przedmioty są na przecenie ze względu na to, że są używane lub ich opakowania się otwarte. Zazwyczaj są to rzeczy, które ktoś inny zwrócił. Ważne jest też to, że zanim takie rzeczy trafią na promocję, Amazon dokładnie sprawdza ich jakość, a więc nie dostaniemy niczego, co jest zepsute. Warto też pamiętać o tym, że jeśli chcemy kupić ubrania, znajdziemy je w osobnej zakładce, gdzie sprzedawane one są jak w klasycznym outlecie.

Bony rabatowe

Czyli oferty, do których mają dostęp tylko wybrani. Są one dostępne tylko konkretnych aukcji. A więc żeby z nich skorzystać, będziemy musieli przejrzeć bony w odpowiedniej zakładce i dopasować je do produktu, który chcemy kupić. Potem dodajemy bon do zakupów, a kiedy wejdziemy do naszego koszyka, będziemy mogli zobaczyć, że rabat został automatycznie naliczony. To świetny sposób, żeby oszczędzić na zakupach w internecie.

Wpis powstał na podstawie https://www.eshopwedrop.pl/shops-directories

 

Author: ryzykochania.pl